Turniej Tymbarka

W dniu 19 kwietnia na boisku Gryfa Słupsk odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarka. Nasi chłopcy z klas 4 i 5 zajęli II miejsce. Do awansu zabrakło niewiele. Były wielkie emocje, radość i łzy, ale była też ogromna walka i zaangażowanie. Wielkie brawa dla Was i gratulacje.

Uczestnicy zawodów
We wtorek 30 kwietnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Skoku Wzwyż dla klas 4-8. Udział w konkursie wzięło 19 uczniów w kategoriach:
-dziewczęta i chłopcy klas 4-5
-dziewczęta klas 6-8
-chłopcy klas 7-8.
Rywalizację zaczynaliśmy od wysokości 90cm, a nasi mistrzowie przeskoczyli aż 135cm! Po zaciętej rywalizacji i wspaniałych skokach wyłoniliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach:
Dziewczęta klas 4 -5
I miejsce Wiktoria Dolatowska 5c
II miejsce Oliwia Czapiewska 5b
III miejsce Kira Iotenko 5c
Chłopcy klas 4-5
I miejsce Igor Kozlowicz 4c
II miejsce Orest Maksyśko 5c
III miejsce Jan Kałuc 5b
Dziewczęta klas 6-8
I miejsce Amelia Kaniowska 6b
II miejsce Jaśmina Szweda 7d
III miejsce Yana Chaikovska 7e
Chłopcy 7-8
I miejsce Paweł Paziewicz 8a
I miejsce Grzegorz Długoszewski 7b
III miejsce Hubert Bożek 8a
Każdy zdobywca miejsca na podium otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal:-)
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Wasze liczne przybycie jest dla nas bezcenne!!

Sukces Pauliny

Miło nam poinformować, że uczennica Paulina Kamyszek z klasy 8a zdobyła WYRÓŻNIENIE w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego WRITING MASTER, który został zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 6 w Słupsku.

Paulina wykazała się doskonałą umiejętnością pisania wypowiedzi w języku angielskim. Gratulujemy wiedzy, umiejętności i wyobraźni!

Koderek
W dniu 27 kwietnia 2024 roku uczniowie i uczennice z klas 7C oraz 7E wzięli udział w konferencji „Koderek”, która odbyła się w Warszawie. Ten projekt przybliżył dzieciom, młodzieży oraz dorosłym świat powiązany z informatyką i nowymi technologiami. To prelekcje, warszaty i maraton informatyczny zachęcające do twórczego wykorzystania zdobywanej wiedzy i zmieniania świata wokół nas.
Dzieci uczestniczyły między innymi w warsztatach, mających na celu tworzenie hologramu oraz aplikacji mobilnej. Poza tym była praktyczna nauka układania kostki Rubika. Część uczniów miała zajęcia w Planetarium. Na konferencji mogliśmy również uczestniczyć w prelekcjach i wykładach z różnych dziedzin nauki.

1okladka

Kochani, na pewno niecierpliwie oczekujecie na werdykt Rady Konkursowej.
Z przyjemnością go udostępniam, gratulując Wam Wszystkim wrażliwości i odwagi w podjęciu literackiego wyzwania, twórczych inspiracji i świadomości językowej tworzącej oryginalną wypowiedź artystyczną. Szczególnie serdecznie gratuluję debiutantom, którzy wyraźnie w piątej edycji naszego konkursu zaistnieli.
Powinna Was ucieszyć informacja, że szczególnie w kategorii szkół średnich różnice punktowe między laureatami były naprawdę minimalne. Plastyczny projekt Katarzyny Tomasiak będzie wizytówką piątej edycji konkursu.
Maria Pietryka-Małkiewicz- koordynatorka konkursu

Werdykt Rady Konkursowej V Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Młodzieży – „Witkacy. Napisane Dzisiaj”.  więcej