"Mikołaju to już czas, Mikołaju święty nasz. Mikołaju bądź wśród nas i radość przynieś nam" - tak brzmią słowa naszej piosenki. Dzieci podczas zajęć w świetlicy szkolnej wykonały wiele dekoracji świątecznych oraz związanych z zimową porą roku. Z rolek po papierze zrobiły "Mikołaje". Z okazji "Mikołajek" pozowały do zdjęć w przygotowanej przez nauczycieli Foto-budce. W czasie wolnym od zajęć odbyły się gry sportowe w sali gimnastycznej. Podczas sprzyjającej aury dzieci bawiły się na świeżym powietrzu. w trakcie spotkania z leśnikiem mieliśmy okazję wysłuchać ciekawej prelekcji na temat opieki nad zwierzętami zimą. W ostatnich dniach przed świętami dzieci uczyły się kolęd i pastorałek oraz składały sobie życzenia świąteczne.