W grudniu

Miesiąc ten upłynął nam bardzo szybko. Z okazji „Mikołajek” byliśmy w Multikinie na filmie
pt. „Vajana skarb oceanu”. W klasie czekały na nas słodycze i śliczne czerwone koszulki
z imieniem każdego dziecka i numerem szkoły. W SOK-u oglądaliśmy ciekawe przedstawienie
pt. „Jaś i Małgosia”.

Na „Szewczyka Dratewkę” przygotowanego przez dzieci z klasy drugiej zaprosiła nas pani Wioletta Knapa. Na koniec zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.

Dostaliśmy piękną, żywą choinkę od mamy Nadii Pejs, którą ozdobiliśmy pięknymi świecidełkami przyniesionymi przez dzieci oraz zrobionymi samodzielnie gwiazdkami z brokatem i kuleczkami. Wykonaliśmy pierniki z masy solnej, ozdabialiśmy je wg własnych pomysłów ozdobami spożywczymi. Mama Sary Sałaty przyniosła w dzień Wigilii prawdziwe pierniczki i samodzielnie przyrządzoną polewę czekoladową. Dzieci ozdabiały je kolorowymi cukiereczkami. Były przepyszne...

Składaliśmy sobie życzenia i dzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy znane kolędy. Spotkamy się
w Nowym Roku 2017.